שיווק ברשתות חברתיות

נוכחות ברשתות החברתיות חשובה להצלחת העסק ולחשיפתו בפני לקוחות קיימים ולקוחות חדשים. הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו ורשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, YouTube, וגוגל פלוס חוזרות לנו להגיע לקהלי יעד חדשים באופן ממוקד ואפקטיבי. אנו, בחברת MASTER BUSINESS, מספקים שירותי ופתרונות שיווק ברשתות החברתיות השונות באופן יעיל, איכותי ואפקטיבי ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח ולתקציבו.

אפיון הלקוח ומיתוג ברשתות החברתיות

השלב הראשון הנדרש להצלחת השיווק ברשתות החברתיות הוא לאפיין את הלקוח ולהבין את תחום פעילותו, את מוצריו ושירותיו הייחודיים ולאפיין את קהל היעד אליו יש לפנות. באמצעות הרשתות החברתיות אשר אוספות מידע מקיף ורחב על הגולשים ניתן להתמקד באופן אפקטיבי בפעולות השיווק ובאמצעות הפלטפורמות והכלים שכל רשת חברתית ממציעה לחברות השיווק. אנו פועלים במספר חזיתות בו זמנית וכך הלקוח זוכה לחשיפה רחבה ביותר אך לפני תחילת השיווק עלינו לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם, לשדרג אותו מבחינת מראה, עיצוב, נוחות למשתמש ולשלב תכנים מקוריים ואיכותיים עם מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה. המטרה היא להפנות גולשים מהרשתות החברתיות לאתר הלקוח וכך למעשה האתר מתקדם במנועי החיפוש אך גם ברשתות החברתיות יש להפיץ מידע בעל ערך, ולא בהכרח רק מסרים שיווקיים, מבצעים והנחות.

יצירת תוכן מקורי ומגוון

נוכחות ברשתות החברתיות חשובה אך כדי להגיע לקהל יעד איכותי ועל מנת להפיץ מסרים באופן אפקטיבי ורחב יש ליצור תכנים מקוריים המספקים מידע חשוב לקהל היעד, להפיץ מבצעים ומידע על מוצרים חדשים שיכולים לעניין את צבור הגולשים, להיעזר בשיווק ויראלי בו הגולשים מפיצים את המידע לחבריהם, להכין סרטוני תדמית או סרטונים מקריים ויצירתיים להפצה, וכמובן להכין דף נחיתה איכותי עם טקסט קצר וקולע המניע את הגולש לפעולה מסוימת כמו רכישת מוצר, השארת פרטים וכד'.

יצירת דף עסקי

אנו דואגים להכין דף עסקי מרשים ואיכותי לעסק בהתאם למדיניות ולאופייה של כל רשת חברתית. באמצעות הפרופיל העסקי ניתן לשמור על קשר רציף עם הלקוחות, להיות מעורבים, לספק יחס אישי ולהפיץ מסרים עם קישור לאתר וליהנות מחשיפה ההולכת ומתרחבת ומייצרת לעסק הכנסות נוספות.

לפרטים נוספים השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם בהקדם!