שיווק באינטרנט אסור ומותר

שיווק באינטרנט מאפשר לעסק להעביר מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה במגוון אמצעים וטכניקות. על מנת להצליח בשיווק באינטרנט חשוב להפיץ מסרים באופן ממוקד וכיום עם חוק הספאם יש לפעול על פי החוק ולהימנע מהפצת ספאם. השיווק באינטרנט תופס תאוצה ושיטות השיווק הולכות ומשתכללות וכך גם הטכנולוגיות המשמות להפצת המסרים. חשוב להקפיד על הפצת מסרים נכונה ולהימנע מטעויות העלולות לגרום לנזק תדמית לעסק, לנטישת לקוחות ואף לתביעות בגין הפרת יוצרים או עבירה על הכללים. לכן, אם אתם מחפשים חברה מקצועית לשיווק באינטרנט הגעתם למקום הנכון והנכם מוזמנים להשאיר פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם!

מקוריות

שיטות השיווק באינטרנט רבות ומגוונות וכוללות בין היתר רשימות תפוצה, דיוור ישיר באמצעות דואר אלקטרוני, ניוזלטרים, טוקבקים בפורומים וקבוצות דיון, דפי נחיתה, פרום ממומן, הפצת מסרים במדיה החברתית, לרבות פייסבוק, טוויטר וכד', יצירת סרטונים והפצתם ברשת, שיווק ויראלי ועוד מגוון טכניקות. למעשה, השיווק באינטרנט רחב מאוד אך יש להשתמש בשיטות יעילות ורק לאחר אפיון קהל היעד אליו מעוניינים להגיע, העברת מסרים שיווקיים שאינם פוגעים ברגשות ואינם מטעים וכמובן יש להקפיד על תכנים מקוריים ולהימנע מהעתקות העלולות לחשוף את העסק לתביעות כספיות.

הפניות לאתר

על מנת להצליח בפעילות השיווקית באינטרנט חשוב להגביר את פניית הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים לאתר. לכן, חשוב לשלוח מסרים שיווקיים עם קישור לאתר ובו לפרסם את המידע הרלוונטי, לרבות מבצעים, מוצרים חדשים, הנחות, פרסים ומידע בעל ערך מוסף. ככל שרמת החשיפה לאתר גוברת כך המיקום שלו עולה בין תוצאות החיפוש בגוגל ובשאר מנועי החיפוש וגולשים מרוצים ימליצו על האתר לבני משפחתם ולחברי שלהם. אין להיעזר במידע המופיע באתר של מתחרים והדבר עלול להביא לתביעות ולנטישת הלקוחות.

לעמוד מאחורי הפרסום

חשוב לעמוד מאחורי הפרסום והמסרים השיווקיים ולא להבטיח דברים ולא לקיים. כאשר מתכננים תוכנית שיווקית באינטרנט יש לקבוע כללים מדויקים ולהבטיח כי גולש הפונה בעקבות פעולות השיווק יזכה למענה מהיר, לרכישת המוצר במחיר המובטח ולעמוד בהתחייבות העסק כפי שמפורסם.

לפרטים נוספים אודות מה מותר ומה אסור בשיווק באינטרנט השאיר פרטים ואצור עמכם קשר במהירות!