שיווק אתרים באינטרנט

כל בעל עסק יודע כי על מנת להצליח בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים יש להפגין נוכחות אפקטיבית ומרשימה ברשת האינטרנט. בדיוק לשם כך אנו בחברת MATER BUSINESS מציעים פתרונות מתקדמים וחדשניים לשיווק אתרים באינטרנט. על מנת לשווק אתר יש לפעול בכמה חזיתות במקביל ולהיעזר בכלים טכנולוגיים מגוונים, בין היתר קידום אתרים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש, שיווק במדיה החברתית, פרסום ממומן (PPC), יחסי ציבור באינטרנט, בידול העסק וניהול המוניטין באינטרנט ועוד.

אפיון הלקוח וקהל היעד

הצלחת שיווק האתרים באינטרנט תלויה קודם כל באפיון איכותי ומקצועי של הלקוח וקהל היעד אליו יש לפנות באופן ממוקד ואפקטיב. אפיון הלקוח והאתר שלו מאפשרים לצוות החברה לבדל את העסק מהמתחרים, להבליט את היתרונות שלו בהשוואה לעסקים מתחרים, לקבוע מדיניות לניהול השיווק וניהול המוניטין באינטרנט ולאחר אפיון קהל היעד ניתן להתמקד ולהכין תוכנית שיווק יעלה, מקצועית ואפקטיבית. לרשות אנשי שיווק האתרים באינטרנט יש מבחר כלים וחשוב לפעול בכמה חזיתות ולשלב בין הכלים על מנת לחשוף את האתר ביעילות, להגביר תנועה של גולשים לאתר, לשווק את האתר במדיה החברתית ולקדם את האתר לראש התוצאות במנוע החיפוש, בעיקר בגוגל, מנוע החיפוש הפופולארי ביותר אך גם באינדקסים מקצועיים ובפלטפורמות נוספות כמו תפוז, דה מרקר ועוד.

הגדרת יעדים ומטרות

תוכנית שיווק אתרים באינטרנט חייבת להגדיר ולקבוע מראש, יחד עם הלקוח, מהן המטרות והיעדים. חשיפה רחבה ברחבי הרשת לא תספיק עם היא אינה מייצרת תנועה גבוהה לאתר, עליה בהכנסות וברווחיות העסק וגידול במספר הלקוחות. לכן, אנו בחברת MASTER BUSINESS מתכננים תוכנית שיווק יעילה ורחבה המביאה לתוצאות. אנו דואגים לפעול במספר חזיתות בו זמנית ובכלים שיווקיים חדשים כמו אופטימיזציה של האתר ושדרוגו, יצירת תכני מקוריים בועלי ערך מוסף עם משפטים מניעים לפעולה ומסרים שיווקיים ברורים וקולעים, קמפיין פרסום PPC, פתרונות מתקדמים לקידום האתר במנועי החיפוש, יצירת תוכנית שותפים אפקטיבית, השתתפות בבלוגים ובפורומים מקצועיים, שיווק בלינקדאין, יצירת דף עסקי בפייסבוק ועוד. הנכם מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם עם תוכנית שיווק אפקטיבית בהתאמה אישית לדרישות ולצרכים שלכם!