פרסום WAZE

סביר להניח כי גם אתם משתמשים נלהבים של WAZE וכדאי לדעת כי הפלטפורמה מציעה מגוון אפשרויות מתקדמות ומשתלמות לפרסום. כאשר אתם נוסעים בעיר לבטח אתם שמים לב כי מידע אודות עסקים שונים מוצג לפניכם ובמידע זה תוכלו למצוא הוראות כיוון ומידע שימושי נוסף כמו מבצעים והנחות. בעלי עסקים רבים עדיין אינם מודעים לחשיבות הפרסום ב- WAZE ובמאמר זה החלטתי להציג בפניכם את אפשרויות הפרסום ואת יעילותן.

הוספת סיכה עם פרטי העסק במפה
אחת מאפשרויות הפרסום ב- WAZE היא להוסיף סיכה עם שם העסק במפה. בכל פעם שנהג עובר בסמוך לעסק שלכם הוא רואה את שם העסק ואייקון קטן הכולל את הלוגו של העסק. חברת "מאסטר ביזנס" תוסיף את הסיכה במיקום הנכון, תוסיף לוגו של העסק ומידע רלוונטי ותעקוב אחרי הצלחת הפרסום. כך, ניתן לחשוף את העסק לפני לקוחות פוטנציאליים רבים, למרות שאינם מחפשים את העסק שלכם. החשיפה הרחבה מאפשרת לציבור הנהגים להתוודע לעסק שלכם ולמיקומו והם יכולים להחליט לעצור לרגע ולבדוק מה אתם מציעים בעסק או ליצור עמכם קשר במועד מאוחר יותר. בנוסף, כאשר נהג מחפש הנחיות כיצד להגיע אליכם הוא מקבל הנחיות ברורות שיובילו אותו וזהו שירות חדשני ומתקדם המוסיף יוקרה לעסק שלכם ויכול להגדיל את המכירות ואת מספר הלקוחות.

מגוון פתרונות פרסום ב- WAZE
אפליקציית הניווט של WAZE פופולארית ואהובה על ידי ציבור הנהגים הישראלי. באמצעות פרסום ב- WAZE תוכלו להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי גדול ולחשוף את העסק בכל פעם שנהג עבור במרחק מסוים מהעסק שלכם. יש מגוון פתרונות פרסום באפליקציית WAZE, בין היתר הוספת סיכה עם לוגו ושם של העסק, הוספת לוגו של העסק שלכם לתוצאות החיפוש, שיפור המיקום של העסק בתוצאות החיפוש ויש אפשרות לפרסם באנרים פרסומיים. הפרסום ב- WAZE מתאים לכל סוגי העסקים, קטנים וגדולים, וניתן לקבוע מראש מהו תקציב הפרסום ולשלם רק עבור חשיפות. אגב, יש אפשרות חדשה לפרסום ב- WAZE הנקראת TAKE OVER באמצעותה ניתן להודיע על עסק חדש או לפרסום אירועים וכד' בטווח של חמישה ק"מ מבית העסק ובאמצעות באנר פרסומי המופיע יכול הנהג לקבל הנחיות ברורות כיצד להגיע אליכם.

לפרטים נוספים על אפשרויות הפרסום ב WAZE צרו עמנו קשר עוד היום!