הפצת תוכן להבאת לקוחות

אחת השיטות היעילות ביותר להבאת לקוחות לאתר היא הפצת מאמרים וכתיבת תכנים במדיה החברתית, בפורומים הרלוונטיים לתחום העיסוק, בבלוגים ובקהילות, בנוסף יש לספק תוכן איכותי ובעל ערך מוסף לגולשים המבקרים באתר. יש מגוון שיטות להפצת תוכן וכפי שכבר נאמר- התוכן הוא המלך החדש, בכל הקשור לעולם האינטרנט. תוכן איכותי ובעל ערך לגולשים מעיד על ניסיון מקצועי ועסק איכותי. באמצעות הפצת תוכן ניתן להגיע לחשיפה גבוהה אך ממוקדת מכיוון שהתוכן פונה לגולשים המחפשים מידע בתחום מסוים. כאשר גולש מקבל את מבוקשו באמצעות התוכן שהפצתם הוא יבקר באתר שלכם ומשם הדרך קצרה להוסיף אותו לרשימת הלקוחות ולרכישת מוצרים או שירותים על ידו.

תוכן באתר

ניתן להעלות תוכן ברשתות החברתיות, בפורומים ובקהילות או להפיץ את התוכן והמאמרים באתרי הפצת תוכן ייעודיים. את התכנים שאתם מפיצים חשוב לכתוב היטב ויש חברת המתמחות בכתיבת תוכן. חשוב לשלב בתוכן המקורי קישור לאתר שלכם על מנת להגביר את החשיפה לאתר של העסק ולהניע את הגולשים לבקר בו. בנוסף, יש לשדרג את התוכן באתר, להוסיף דפים חדשים ולפרסם אותם באינדקסים על מנת להגביר את התנועה לאתר ולספק לגולשים מקור מידע אמין, מקצועי, מקורי ואיכותי. חשוב לדעת כי גוגל ושאר מנועי החיפוש אוהבים תוכן ומעניקים נקודות זכות לאתר המספק תכנים איכותיים וכך ניתן לקדם את האתר אורגנית וליהנות מתנועה גבוהה יותר לאתר.

הפצת תכנים

יש מגוון שיטות להפצת תכנים ולכן מומלץ לפנות לחברת "מאסטר ביזנס" המתמחה בנושא. אנו נדאג לכתיבת תוכן מקורי המשלב בתוכו ביטויי מפתח רלוונטיים כך שגולשים יגיעו לתוכן וניתן לשלב משפטים שיווקיים ומניעים לפעולה על מנת לעוד את הגולש לבצע רכישת של מוצר או שירות, להשאיר פרטים באתר, לשלוח מייל או ליצור קשר טלפוני. ישנם אתרי הפצת תוכן מהם מוציאים קישור לאתר וניתן לפרסם תוכן כאות נפשכם בפרופיל העסקי בפייסבוק וברשתו החברתיות השונות או להשתתף בקהילות, לכתוב בלוג או להגיב בפורומים הרלוונטיים לעסק.

הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ולקבל מידע נוסף בנושא הפצת תוכן באינטרנט.